Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні переписали курс долара

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: курс долара

  В Україні готівковий курс долара 3 вересня залишився на рівні 37,50/38,15 грн/$ (купівля/продаж) . Порівняно із вчора вартість валюти не змінилася.

  5093_2477751.jpg (87.79 Kb)


  При цьому, офіційний курс долара залишився на рівні 36,56 грн/$. Про це свідчать дані спеціалізованого фінансового порталу .

  Як зміниться курс долара наступного тижня?

  Тарас Лісовий, начальник департаменту казначейства Глобус Банку, прогнозує, що готівковий курс долара в Україні протягом наступного тижня (4-10 вересня) залишиться на рівні 37,50-38,5 грн/$ . На валютний ринок буде тиснути переважно один фактор – майбутня лібералізація ринку з відновленням плаваючого курсу.

  "Так, щоденні коливання долара та євро можуть відбуватися в діапазоні 0,3-0,5 грн, як у бік подорожчання, так і в бік здешевлення. Те ж може бути зі спредом: ми вважаємо, що різниця між курсом купівлі та продажу межах 0,5-0,7 грн цілком прийнятна. Однак коридор допустимих коливань залишиться на рівні минулого тижня: 37,50-38,5 грн/$ та 41-43 грн/€", – зазначив експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми