Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка кількість громадян помилково отримують виплати як ВПО

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: виплати, ВПО, перевірки

  Майже 180 тисяч українців отримують виплати переселенців помилково.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  В Україні майже 180 тисяч громадян помилково отримують виплати як внутрішньо переміщені особи.

  Про це під час телемарафону заявила віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, зазначивши, що на сьогодні виплати для переселенців отримують 2 млн 600 тис.осіб.

  "Станом на сьогодні 109 тисяч осіб постійно перебувають за кордоном, проживають там, і отримують виплати там, і отримують виплати як внутрішньо переміщені особи", - сказала Верещук, зазначивши при цьому, що ще майже 10 тисяч осіб значаться в реєстрах РАГСів як померлі, але на них досі отримують виплати.

  Також були знайдені помилки в реєстрі, коли двоє членів сім'ї, наприклад і батько, і мати, подали на виплати для тих самих дітей - таких сімей знайшли майже 60 тис.

  Віце-прем'єр зазначила, що всі помилки будуть виправлені, і виплати таким особам припинять.

  Виплати переселенцям
  У 2022 році Уряд ухвалив рішення щодо виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам в Україні - по 2000 грн на дорослих і по 3000 грн на дітей та осіб з інвалідністю.

  У липні 2023 року Кабмін змінив порядок призначення виплат ВПО з 1 серпня і з 1 вересня для певних категорій переселенців. Повідомлялося, що українці, які перебувають за кордоном понад 30 днів поспіль, будуть позбавлені виплат.

  З 1 вересня право на отримання допомоги втратили переселенці, які придбали житло, транспортний засіб або облігації на суму 100 тис.грн.

  30 серпня 2023 року ЗМІ писали про те, що чоловікам-переселенцям загрожують штрафи до 3,5 тисячі гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми