Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Зеленський ветував закон про гроші на музей Голодомору

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Зеленський, вето

  Зеленський пояснив свій крок тим, що перш за все потрібно ухвалювати рішення, які наближають перемогу України.

  8237_15560773_zelen.jpg (18.76 Kb)


  Президент України Володимир Зеленський ветував законопроект № 9437 про виділення додаткових 573,9 млн грн на завершення будівництва Національного музею Голодомору.

  Про це йдеться в картці закону на сайті ВР. Президент України Володимир Зеленський пояснив свій крок тим, що перш за все потрібно ухвалювати рішення, які наближають перемогу України.

  "Вважаю, що зусилля всіх державних органів та органів місцевого самоврядування мають бути спрямовані на ухвалення життєво необхідних рішень, перш за все таких, щонаближають перемогу України, тому пропоную Закон відхилити", – йдеться в пропозиції.

  Замовником будівництва є ДП "Дирекція з будівництва "Меморіал жертв Голодомору". Оскільки територія є охоронною зоною Лаври, проведення будівельних робіт було погоджено з ЮНЕСКО.

  Музей Голодомору
  Національний музей Голодомору був створений за наказом Кабміну 8 липня 2009 року, а фактичне відкриття музею відбулося в серпні 2009 року. Перша черга комплексу була побудована в 2008 році. Друга черга почала реалізовуватися в 2017 році.

  28 листопада 2020 року, під час вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні, президент Володимир Зеленський доручив уряду дофінансувати проект комплексу Національного музею Голодомору-геноциду.

  27 листопада 2021 року Зеленський заявив про те, що у 2022 році мають бути побудовані друга черга музею Голодомору.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми