Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що буде з держборгом України після війни

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: держборг України

  Після закінчення війни частину боргу можуть пробачити, решту сплатить Росія.

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)

  Державний борг України може бути погашений за рахунок репарацій від Росії. Про це в ефірі телемарафону заявив позаштатний радник президента України з економічних питань Олег Устенко.

  "Борги ми зможемо перекривати частиною того, що відберемо у Росії. Не ми винні – вони винні в цих боргах, які ми наробили, і вони їх повинні сплатити потім", – заявив він.

  За словами Устенка, зараз на Заході заморожено російські активи, які сукупно в кілька разів перевищують розмір українського держборгу.

  "У нашого агресора заарештовано $ 350 млрд золотовалютних резервів і $150 млрд номенклатури, тобто півтрильйона доларів. А боргів у нас - в рази, якщо не в десятки разів менше. Частину їх можна використати", – вважає радник.

  Устенко зазначив, що нинішній держборг не є для України основною проблемою. Радник висловив упевненість, що після закінчення війни відбудеться конференція кредиторів, на якій може бути ухвалено рішення про реструктуризацію боргу і про те, чи потрібно його погашати повністю.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми