Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Рекордно зріс депозитний портфель українців у ПриватБанку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Приватбанк, депозити

  З початку року українці відкрили у ПриватБанку нові депозитні вклади у гривні на 6,4 млрд.

  73_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко.

  «Високий рівень довіри до банку та вигідні умови програм заощаджень зумовили зростання депозитного портфелю українців у ПриватБанку з початку 2023 року на 6,4 млрд грн», — заявив Мусієнко.

  Як збільшились ставки

  За його словами, починаючи з 14 червня банк збільшив ставки за вкладами на 4 та 5 місяців до 15% річних.

  «Ми клієнтоорієнтований банк, тому крім надійності та зручності вкладень, пропонуємо справедливу з огляду ситуації на грошовому ринку процентну ставку, — відзначив він. — Ми постійно покращуємо умови для вкладників, що дозволяє нашим клієнтам отримувати більший дохід на свої заощадження.»

  Що пропонує банк

  Особливі умови заощаджень ПриватБанк пропонує військовослужбовцям, що отримують через ПриватБанк цільові виплати від держави — 14% річних по вкладам «Слава Героям!» з можливістю поповнити рахунок чи зняти гроші з вкладу будь-коли без закриття рахунку та втрати процентів.

  Всі клієнти ПриватБанку можуть відкривати та керувати вкладами за допомогою свого комп’ютера або смартфона через Приват24, не витрачаючи власний час для відвідування відділень.

  Нагадаємо, українські банки продовжують підвищувати ставки за депозитами для населення. Прибутковість гривневих вкладів вже можна порівняти з рівнем очікуваної інфляції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми