Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Додаткові комісії при обміні валюти: що кажуть в НБУ

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: НБУ, прийом валюти, комісії

  Національний банк України провів низку зустрічей з представниками банків та небанківських установ щодо додаткових комісій за прийом «зношених» банкнот іноземної валюти.

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)


  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву голови НБУ Андрія Пишного на брифінгу, який транслювався на Youtube.

  «Я надав доручення відповідним службам і вертикалям НБУ провести поглиблений аналіз ситуації, який має встановити не лише причини, але й напрацювати відповідні рішення для вирішення цієї проблеми», — сказав він.

  Крім того, заступник голови НБУ Юрій Гелетій зазначив, що у квітні-травні спостерігалося «виникнення штучної ситуації щодо зношеності».
  «Ми цієї проблеми не бачили ні в лютому, ні в березні. Вона роздмухалась інформаційно значною мірою в травні. Зараз ми вживаємо зусиль, які спрямовані на її вирішення», — сказав він та висловив впевненість, що ситуацію вдасться врегулювати.

  Фінансовий комітет Верховної ради заслухав керівництво НБУ щодо масових звернень громадян про додаткові комісії при обміні валюти. Обмінники та банки отримають попередження НБУ за відмову приймати нібито «зношені» доларові купюри.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми