Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Експерт радить українцям вже зараз оформляти довготривалі вклади

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: банки, депозити

  В Україні підвищилися ставки за депозитами у гривні. За травень середня дохідність вкладів у нацвалюті збільшилася до 11,9% річних, на 0,6 процентних пункти.

  3143_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Таким чином, доходність гривневих вкладів починає підтягуватися до рівня очікуваної інфляції (14,8%). Про це свідчать дані Національного банку (НБУ).

  Разом із підвищенням ставок зростає і популярність банківських вкладів. Так, у травні банки збільшили депозитний портфель до 2,06 трлн. грн. (на 1,7%). Втім, зростання відбулося переважно за рахунок збільшення вкладів підприємств, а не населення.

  При цьому громадяни збільшили вкладення у гривні на 2%. А валютні депозити скоротилися на 3,5%.

  Що буде з відсотками за депозитами далі

  Як розповів OBOZREVATEL директор департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку Дмитро Замотаєв, нинішні ставки за гривневими депозитами вже максимальні, а зростання короткочасне. Вже з середини літа відсотки почнуть зменшуватись.

  Тому експерт радить українцям вже зараз оформляти довготривалі вклади. "Для українців зараз вкрай важливе почуття "тилової" стабільності та прогнозованості, яке проявляється насамперед у зростанні довіри до гривні та поступової переорієнтації громадян на гривню як найбільш надійну та стабільну валюту для збереження та примноження готівки", – вважає фахівець.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми