Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Шалений попит серед колекціонерів на барахло СРСР

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: колекціонери, старі речі часів СРСР

  В Україні на профільних аукціонах продають речі часів СРСР. Йдеться не лише про медалі та техніку, продати можна старі бюсти, помпи і навіть телеграми.

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)


  Це випливає із даних профільного аукціону Violity. Так, бензинову водяну помпу виробництва СРСР продають за 35 тис. грн. "Нове в оригінальній упаковці і без слідів експлуатації", - йдеться в оголошенні.

  Погруддя Сталіна продають за 30 тис. грн. "Бюст, бронза, висота 16 см, СРСР 1953 рік, посмертний з двома зірками Героя, рідкісний (поки не зустрічав ні повторів ні копій). Бюст І. В. Сталіна в маршальському мундирі. спрямований в одну точку погляд, злегка нахмурені брови і підібганий рот надають обличчю суворого виразу, демонструючи вольову і сильну людину", – йдеться в оголошенні.

  За 30 тис. грн. продають телеграму часів СРСР. "Урядова телеграма від президента академії наук УРСР академіка Палладіна - академіку Квасницькому", - йдеться в оголошенні.

  Зазначимо, також попит серед колекціонерів мають монети і купюри часів СРСР. Рідкісні екземпляри можна продати за тисячі гривень. Окрім того, колекціонери купують ялинкові іграшки, старі речі, предмети одягу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми