Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Уряд розповів, де братимуть гроші на відбудову

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: відбудова

  Відбудова держави в глобальному сенсі має відбуватися коштом 80% приватного капіталу, а для цього треба створити передумови, які стимулюватимуть інвесторів вкладати в Україну.

  1930_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
  «За даними Світового банку, на відновлення України необхідно буде більше 400 млрд доларів. Я вважаю, що відбудова держави в глобальному сенсі має відбуватися за рахунок 80% приватного капіталу. Щоб це сталось, треба створити передумови, які стимулюватимуть інвесторів вкладати в Україну. Ми маємо дати чіткий сигнал світу і собі в середині суспільства, яку країну ми будуємо. Щоб залучити інвесторів, українська економіка має зростати швидше, ніж у сусідів», — наголосила міністерка економіки Юлія Свириденко.
  За її словами, наразі уряд працює над трьома принциповими напрямками:
  забезпеченням наших сил оборони;
  нагальним відновленням;
  забезпеченням повоєнної відбудови.
  Всі ці напрями взаємопов'язані, і тому надзвичайно важливою є чітка візія того, як нинішні наші кроки із стабілізації економіки забезпечують її подальший розвиток після перемоги.

  Свириденко вважає, що Україна має розвивати в першу чергу ті сектори економіки, які мають конкурентні переваги. Мова йде про аграрну промисловість, зелену металургію, машинобудування, деревообробку, IT-галузь, military-tech, охорону здоров’я та фармацевтику.
  Разом із цим бізнес-середовище потребує від влади реформи правоохоронної і судової системи, та створення умов для безпеки капіталу інвесторів.

  «Великі інвестиції будуть тоді, коли Україна буде мати гарантії безпеки. Для того, щоб створити бізнесу комфортні умови, уряд працює над тотальною дерегуляцією. Щоб до нас прийшли інвестори, процес побудови виробництва в Україні має відбуватись швидше, ніж у найближчого сусіда. Також ми маємо запровадити більш конкурентну податкову систему», — наголосила міністерка економіки.
  За її словами, паралельно з цим уряд працює над структуруванням Фонду розвитку приватних інвестицій. Його планують презентувати за два тижні в Лондоні на Конференції з питань відновлення України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми