Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Колекціонери готові заплатити величезну суму за старі речі часів СРСР

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: колекціонери, старі речі часів СРСР

  В Україні старі речі часу СРСР можна продати за десятки тисяч гривень. Колекціонери готові заплатити велику суму за стару техніку, іграшки та навіть бюст Леніна.

  55_105422.jpg (79.44 Kb)


  Це випливає з даних аукціону Violity. Фотоапарат ТСВВС, Sonnar продають за 202 тис. грн. Такому апарату понад 70 років. Фотоапарат можна забрати під час особистої зустрічі у Кривому Розі, або відправити "Новою поштою". "Прикраса будь-якої колекції, рідкісний, навіть дуже рідкісний фотоапарат. Незважаючи на його більш ніж 70-річний вік, хороший стан шкіри, хрому. Таке важко знайти, а скоріше навіть неможливо", - пише автор оголошення.

  Мотоцикл "Рига" продають за 122 тис. грн. Мотоцикл продається без керма, двигуна. "Достатньо рідкісний екземпляр часів СРСР. Рига ШК", – йдеться в оголошенні.

  Іграшка cadillac eldorado часів СРСР. Іграшка зроблена у 1975-1979 роках, зараз продається за 117 тис. грн. "Іграшка СРСР cadillac eldorado 1975-1979 років", - йдеться в оголошенні.

  Бронзове погруддя Леніна скульптора Ксанфія Кузнєцова продають за 60 тис. грн. "Бюст замовний не тиражований (можливо в одному екземплярі). Вага близько 10 кг, висота 26 см, бронза, СРСР 1967, підпис скульптора, гравіювання", - йдеться в оголошенні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми