Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Головні туристичні об'єкти Єгипту запровадили нові правила

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: туристичні об'єкти Єгипту, готівка

  Головні туристичні об'єкти Єгипту відмовляються приймати готівку. Квитки на більшість екскурсій тепер можна купити лише за допомогою банківської картки, а найближчим часом готівкову оплату заборонять усі туроб'єкти.

  1375_gport8.jpg (33.02 Kb)


  Про це попередило міністерство туризму Єгипту. З червня готівку вже перестали приймати:

  на пірамідах Гізи;
  у Єгипетському музеї в Тахрірі;
  у Цитаделі Салах ад-Дін;
  Нубійський музей;
  незакінченому обеліску та храмах в Асуані;
  на всіх об'єктах в Асковані.
  "Готівковий розрахунок за квитки до цих музеїв та археологічних місць припинено. Розрахунок буде повністю безготівковим", – заявили у відомстві.

  Платити готівкою дозволяється лише шкільним екскурсіям, та й то тимчасово. Незабаром завершиться запуск електронного порталу, який дозволить школам заздалегідь бронювати шкільні поїздки та оплачувати їх також банківськими картками.

  Таке рішення у міністерстві пояснили цифровою трансформацією туристичної галузі. Експеримент з оплати квитків виключно картами проходив із лютого у храмах Асуани.

  Тести показали хороший результат, і всі туристичні об'єкти в місті Асуана перейшли на платежі банківськими картами. Наразі практику впроваджують у всіх регіонах Єгипту.

  Перехід чергової групи туристичних об'єктів країни на безготівковий розрахунок очікується вже до середини червня. "Платіжна система з усіма типами банківських карток поступово впроваджуватиметься як єдина для придбання квитків на відвідування всіх інших музеїв та археологічних об'єктів країн", – зазначили в єгипетському мінтуризмі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми