Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ЄС зробив значний крок у регулюванні криптовалют

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ЄС, закон, криптовалюта

  Європейський Союз зробив значний крок у регулюванні криптовалют — Європарламент прийняв закон про ринки криптоактивів (MiCA).

  0036_22.jpg (96.22 Kb)


  31 травня документ був підписаний Президенткою Європейського парламенту Робертою Мецолою та Міністром сільського господарства Швеції Петером Куллгреном. Через 20 днів після публікації в офіційному журналі ЄС закон набуде чинності. Щоправда, окремі положення щодо стейблкоїнів будуть впроваджуватися протягом наступних півтора року.

  Про що йдеться у документі

  МіСА пропонує криптокомпаніям, включно з виробниками криптогаманців, отримати ліцензію на роботу в Євросоюзі. Також біржі будуть зобов’язані дотримуватися всіх норм управління та захисту прав споживачів, які діють на території ЄС.

  Закон про цифрові активи є комплексною спробою ЄС врегулювати послуги, пов’язані з криптовалютами, які ще не охоплені чинним законодавством. Мета цього регулювання — сприяння інноваціям та чесній конкуренції, забезпечення високого рівня захисту прав споживачів, підтримка цілісності ринку та надання можливості провайдерам криптовалютних послуг масштабувати свій бізнес на міжнародній основі.

  Положення, що безпосередньо стосуються стейблкоїнів, набудуть чинності у липні 2024 року, тоді як більшість інших положень будуть впроваджені не раніше січня 2025 року. Такий поетапний підхід покликаний дати крипторинку достатньо часу для адаптації до нової регуляторної політики.

  Закон отримав переважну більшість позитивних відгуків від великих гравців криптоіндустрії. Так, генеральний директор Ripple Кріс Ларсен високо оцінив положення MiCA, закликавши інших наслідувати його приклад. Він, зокрема, запропонував США черпати натхнення з комплексного підходу ЄС до регулювання криптовалют. Керівник Ripple підкреслив, що для зміцнення довіри до криптоіндустрії необхідна надійна нормативно-правова база і що багато інших країн G20 вже розробляють подібні рекомендації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми