Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки грошей закладено в бюджеті на «пакунки малюка»

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Prozorro, тендер, «пакунок малюка»

  Мінсоцполітики на платформі Prozorro провело успішний тендер на закупівлю 61 456 «пакунків малюка».

  7439_71210.jpg (.71 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.
  При народженні дитини кожна сімʼя має право на отримання одноразової допомоги «пакунок малюка» у натуральній або грошовій формі. Для реалізації цієї програми в бюджеті на 2023 рік закладено понад 1,4 млрд грн: на закупівлю «пакунків» й на надання грошової компенсації родинам за невикористані «пакунки».
  31 березня 2023 р., для забезпечення безперебійності процесу отримання допомоги, Мінсоцполітики оголосило відповідний тендер на закупівлю з терміном прийому пропозицій — до 10 квітня 2023 р. Оголошення про закупівлю було розміщено на електронній платформі Prozorro.
  На сьогодні тендер проведено й визначено компанію-переможця (Скай Трейд Україна), яка має забезпечити 61 456 комплектів «пакунків» належної якості за найбільш оптимальною ціною.
  У Мінсоцполітики наголошують, що наразі нестачі «пакунків малюка» в регіонах не спостерігається, наявних у медичних закладах залишків розрахунково має вистачити щонайменше до кінця червня поточного року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми