Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Індвалідам війни готують гроші

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: виплати, ЗСУ

  Ветерани війни з інвалідністю 1-ї та 2-ї групи, отриманої в результаті бойових дій, зможуть отримати по 16 тис. грн. Виплати будуть розбиті на три місяці, протягом яких виплачуватиметься по 4 тис. грн.

  8391_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)

  Про це повідомляє прес-служба уряду України. Виплати здійснюються у рамках спільного проєкту Червоного Хреста України (ККУ) та Міністерства у справах ветеранів.

  Подавати заявки можна з сьогоднішнього дня, 16 лютого. Алгоритм дій такий:

  Перейти за посиланням, проскролити сторінку вниз й обрати пункт "Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни".

  Пройти електронну ідентифікацію за допомогою електронного підпису (КЕП). У разі відсутності читайте нижче про те, як її отримати.
  Перевірити персональні дані (ПІБ, ІПН).
  Вказати дані картки для виплат (номер рахунку у форматі IBAN), а також номер телефону та адресу електронної пошти.
  Надіслати заяву.

  Заявка пройде перевірку Мінветеранів. Якщо потенційний одержувач відповідає всім критеріям програми, йому автоматично буде призначено виплати на вказаний в анкеті номер рахунку. Якщо виплату було призначено, але не було отримано, потрібно зателефонувати за телефоном +38 063 688 95 96.

  Як отримати електронний підпис

  Якщо у ветерана вже є електронний цифровий підпис (ЕЦП), отримувати окремо кваліфікований електронний підпис (КЕП) не потрібно. Під час заповнення заяви спрацює і ЕЦП. Однак, на даний момент ЕЦП більше не видають. Тому якщо потенційний одержувач взагалі не має цифрового підпису, потрібно оформити КЕП. Зробити це можна кількома способами:

  у податковій службі;
  у казначействі;
  у державному ПриватБанку;
  у мобільних операторів за допомогою Mobile ID.
  Найпростіше отримати КЕП онлайн клієнтам "Привату". У такому разі не доведеться нікуди йти, все можна зробити у "Приват24". Для цього потрібно:

  у меню "Всі послуги" – "Бізнес" вибрати пункт "Завантажити сертифікат";
  заповнити заяву, перевірити дані та підтвердити їх правильність;
  вибрати місце на комп'ютері, де буде збережено файл із КЕП та створити пароль для файлу;
  ввести на запит систему код із SMS або мобільного застосунка "Приват24".
  На екрані з'явиться серійний номер сертифіката, а на електронну пошту надходить повідомлення про підтвердження випуску КЕП. Такий ключ працюватиме протягом року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми