Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Валютні перекази здешевшають для України

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: валюта

  У Брюсселі керівники платіжних організацій міжнародних платіжних систем підписали спільну заяву, що здешевить міжнародні перекази для українців.

  3884_105422.jpg (79.44 Kb)


  Головна мета документа – розширити можливості для доступних і прозорих переказів коштів на підтримку українців та України, повідомляє пресслужба Національного банку України.

  Сторони домовилися сприяти зниженню комісій з переказу коштів до цільового показника у 3%. Ідеться також про зниження загальних розмірів комісій за переказ коштів принаймні на час агресії Росії проти України. Домовились і про розкриття загальних розмірів комісій за переказ коштів, зокрема комісій, що застосовуються до обмінних курсів євро або гривні, встановлених ЄЦБ та НБУ.

  Підписали заяву керівники платіжних організацій міжнародних платіжних систем Visa, Mastercard, Wise, Ria Money Transfer, Extrabanca, Small World, TransferGo, Приватбанк, Ощадбанк, Укргазбанк, "Райффайзен Банк", ПУМБ, "А-Банк", НоваПей, Укрпошта, УФГ.

  "Вони зобов'язалися сприяти наданню конкурентоспроможних послуг з переказу коштів українській діаспорі й вимушеним переселенцям з України. А також кожному, хто бажає підтримати українців та переказати кошти в Україну", – ідеться в повідомленні.

  Спільна заява надавачів послуг з переказу коштів в Україну діятиме дев'ять місяців з дня її підписання. Після цього її переглянуть відповідно до поточної ситуації та досягнення її гуманітарної мети.

  Заява відкрита для приєднання будь-якими іншими міжнародними платіжними системами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми