Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Бізнес планує провести скорочення працівників

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота

  Майже третина – 28% – українських бізнесів будуть змушені скорочувати кількість своїх співробітників у 2023 році. Наймати нових мають намір лише 19%.

  3884_105422.jpg (79.44 Kb)


  Про це свідчать результати опитування членських компаній (понад 1000) Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА). Зазначається: минулого року розширення штату планували більш як половину компаній.

  Утім, більшість компаній – 53% – мають намір зберегти поточні команди в наступному році. Тобто, не розширятись – але й не звільняти своїх співробітників.

  "Лише 1 із 5 СЕО планує наймати нових людей наступного року. Тоді як більшість директорів, а саме 53%, стверджують про плани утримати команду без змін, решта 28% будуть змушені вдаватися до скорочення штату. При цьому минулого року більш як половина компаній планували розширення штату", – розповіли в ЄБА.

  Водночас у Верховній Раді ухвалили закон, який передбачає компенсації українським роботодавцям єдиного соціального внеску (ЄСВ) за сприяння працевлаштуванню довгострокових безробітних. А також частини видатків на зарплату при працевлаштуванні низки вразливих категорій громадян.

  Документ впроваджує "стимулювання для роботодавців за допомогою компенсації ЄСВ або частини заробітної плати з Фонду з безробіття за працевлаштування" низки категорій осіб. Зокрема:

  молоді (наприклад, перше робоче місце);
  учасників бойових дій;
  самотніх батьків, батьків з інвалідністю;
  осіб за 5 років до досягнення пенсійного віку;
  осіб з інвалідністю;
  довгострокових безробітних та інших вразливих категорій громадян.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми