Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Одна санкція може зруйнувати економіку росія

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: економіка

  Російська економіка могла б зрости на 5-6% у 2022 році, якби західні санкції не призвели до періоду технологічної стагнації. Щойно введуть обмеження щодо газу та нафти й доходи РФ впадуть, її економіка значно просяде.

  3115_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це Reuters заявив колишній заступник міністра економіки РФ Олег В'югін. Він сказав, що катастрофи не було, а широкомасштабні санкції, введені проти Москви, ефективні лише на 30-40%, оскільки Росія знайшла способи обійти обмеження. Але він попередив про серйозні проблеми, якщо прибутки Росії, що стрімко зростають, від експорту впадуть.

  "Якби не було санкцій, російська економіка могла б вирости на 6% цього року", – сказав В'югін, який протягом своєї кар'єри працював заступником міністра фінансів та заступником керуючого центральним банком, перш ніж піти з посади на Московській біржі цього року .

  Російські офіційні особи щосили намагаються вихваляти економічну міць Росії перед санкцій. Президент Володимир Путін очікує, що ВВП скоротиться всього на 2% цього року, що є більш оптимістичним прогнозом, ніж прогнози його міністерства економіки щодо зниження приблизно на 3%, але значно покращилося порівняно з квітневими очікуваннями Світового банку щодо падіння на 11,2%.

  "Цифри можуть бути різними, але головний результат санкцій у тому, що процес економічного зростання в Росії перерваний на кілька років", – сказав він. Після запровадження найсуворіших санкцій щодо Росії у сучасній історії, зокрема виключення деяких її провідних банків зі світової фінансової системи, західні країни та їхні союзники тепер готуються обмежити використання російської нафти та газу.

  "Хоча доходи від експорту високі, економіка отримує дуже сильну підтримку", – сказав В'югін. "Якщо експорт буде сильно обмежений... це завдасть серйозної шкоди, і ми побачимо наступний цикл падіння ВВП".

  В'югін очікує, що певний вплив санкцій відчується із затримкою, а саме в технологічному секторі, де висока залежність від імпорту. "Якщо ситуація не зміниться, у Росії відбуватиметься поступове зниження рівня технологічного розвитку", – вважає експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми