Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Уряд дав офіційний прогноз по курсу гривні на 2023 році

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: долар, валюта

  Кабінет Міністрів очікує, що середньозважений курс долара у 2023 році буде в діапазоні 42 грн, однак курс буде коливатися і наприкінці року може становити 49 гривень за долар.

  3115_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив під час пресконференції в Києві.
  «Станом на сьогодні середній курс долара по року складає 32,3 грн, до кінця року ми його очікуємо на рівні 37 грн. Звичайно, з умовами емісії та інфляції, яка є в Європі та усьому світі, ми очікуємо, що середньозважений курс наступного року буде в діапазоні 42 грн. Він буде коливатись. Яким він буде станом на кінець наступного року, передбачити неможливо, але для розрахунків обиралося лінійне зростання цього курсу, і це буде близько 49 грн», — зауважив Шмигаль.
  Він підтвердив, що формально у документах зазначено курс на кінець 2023 року 50 грн/$1.
  «Але ще раз скажу, що це розрахунковий курс долара, який ми вираховували за тих умов, у яких живемо нині», — пояснив Шмигаль.
  Глава уряду також зазначив, що Мінфін із НБУ погодили щомісячну стелю прямого фінансування Нацбанком дефіциту бюджету через військові облігації в 30 млрд грн і в найближчі півроку його дотримуватимуться.

  Нагадаємо, 13 вересня, Кабінет Міністрів схвалив проєкт бюджету України на 2023 рік. Понад 1,1 трлн грн або майже 50% всіх видатків, згідно із затвердженим проектом держбюджету, буде спрямовано для сектору безпеки й оборони. Власні доходи бюджету становитимуть 1,28 трлн грн, видатки — 2,57 трлн грн. Дефіцит закладено у понад 3 млрд дол. щомісячно, або 20% ВВП. Крім того, мінімальна заробітна плата з 1 січня 2023 року становитиме 6700 грн на місяць, прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць — 2589 гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми