Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

G7 планують інвестувати великі гроші в Україну

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Країни «Великої сімки» (G7) планують створити «карту інвестиційних можливостей» для України. Вона має спростити роботу іноземних компаній в Україні.

  3115_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це заявив міністр економіки та енергетики Німеччини Роберт Габек.

  За словами Габека, торгові палати західних країн мають виробити та обʼєднати рекомендації для іноземних компаній, аби полегшити їм роботу в Україні.

  Однак німецькі компанії вже можуть інвестувати в Україну, сказав Габек після зустрічі з українською колегою Юлією Свириденко на саміті міністрів економіки G7 у Бранденбурзі.

  Карта інвестиційних можливостей потрібна для якнайшвидшого відновлення України, уточнив Габек.
  Свириденко ж повідомила, що Україна воює на двох фронтах — економічному та військовому.
  «Дуже важливо забезпечити можливість інвестицій в Україну», — каже перший віцепремʼєр-міністр України.
  Німецький міністр погодився з оцінкою, що на відновлення України необхідно близько €350 млрд, додавши, що «це гігантська сума».
  Нагадаємо, Україна потребує на відбудову та відновлення $349 млрд, свідчить спільна оцінка уряду України, Європейської комісії та Світового банку, яку презентували у Брюсселі. В найближчі місяці ця цифра зросте, оскільки війна триває.
  Український уряд на міжнародній конференції за участі міжнародних донорів у швейцарському Лугано презентував план відбудови України на $750 млрд, розрахований на 10 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми