Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

На чому не буде економити Україна в 2023 році

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: держбюджет

  Запропонований рівень дефіциту державного бюджету на 2023 рік є попередньо узгодженим, джерела його погашення зрозумілі.

  8126_2354360.jpg (62.66 Kb)


  Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у ефірі інформаційного телемарафону.
  «Робота над бюджетом — це, в тому числі, робота з партнерами й робота по залученню коштів, кредитів в наступному році, так само як і в цьому році. Тому той дефіцит, який запропонований сьогодні в бюджеті, він попередньо узгоджений, і ми розуміємо ті джерела, які будуть використовуватися для погашення дефіциту і для залучення відповідних фінансових ресурсів», — сказав Гетманцев.
  Він зазначив, що серед таких джерел є нова програма МВФ, а також допомога від США і Євросоюзу.
  «Ви знаєте, що президент спілкувався з керівником МВФ і отримав попередні запевнення, що ця програма відбудеться. Це і допомога від США, ЄС. Тобто ми розраховуємо, безперечно, на допомогу, і в гіршому сценарії ця допомога буде», — зазначив депутат.
  За його словами, при вкрай неприйнятному сценарії, якщо гроші не надійдуть, виникне потреба в скороченні витрат.
  «Безперечно, треба буде скорочувати витрати. Які витрати точно не будуть скорочуватися — це війна, це армія. На жаль, другою великою статтею є соціалка, тому резерв будемо шукати тут. Але я навіть не хочу розглядати такого роду сценарії, тому що я переконаний в тому, що ми знайдемо джерела для покриття дефіциту бюджету», — підкреслив Гетманцев.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми