Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Путін планує захопити ресурси України на трильйон доларів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: війна

  РФ намагається захопити природні копалини України на $12,4 трлн. Стільки коштують родовища вугілля, газу та інших ресурсів, що розташовані на тимчасово окупованій території.

  5596_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Про це повідомляє видання The Washington Post. "Якщо Кремлю вдасться анексувати захоплену ним українську територію – як вважають американські чиновники, він це спробує зробити найближчими місяцями – Київ назавжди втратить доступ майже до двох третин своїх родовищ", – пише видання (йдеться про родовища вугілля).

  Росія також намагається захопити безліч інших запасів, включно із запасами природного газу, нафти та рідкісноземельних мінералів, необхідних для певних високотехнологічних компонентів, що може перешкодити пошуку Західної Європи альтернатив імпорту з Росії та Китаю.

  "Найгірший сценарій полягає в тому, що Україна втратить землю, більше не матиме сильної сировинної економіки й стане більш схожою на одну з країн Балтії, країну, яка не здатна підтримувати свою індустріальну економіку", – сказав Станіслав Зінченко, виконавчий директор GMK, київського економічного аналітичного центру.

  Проте аналіз SecDev показує, що енергетичні родовища, метали та мінерали України на суму не менше ніж 12,4 трильйона доларів наразі перебувають на тимчасово окупованій території.

  На додаток до 63 відсотків вугільних родовищ України РФ окупувала 11 відсотків нафтових родовищ, 20 відсотків родовищ природного газу, 42 відсотки металів і 33 відсотки родовищ рідкісноземельних та інших критично важливих мінералів, включно з літієм.

  Роман Опімах, генеральний директор Геологічної служби України, сказав, що уряд усе ще оцінює вплив війни на її мінеральні ресурси. Але враховуючи, скільки сировини України на сході та півдні, він припустив, що вартість втрачених запасів перевищує суму, розраховану в незалежному аналізі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми