Фінанси. Гроші. Валюта, Приватизація Автор: RomanK Друкувати

Скільки треба грошей на відновлення роботи ОПЗ

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ОПЗ

  У разі зупинки виробництва на Одеському припортовому заводі через зрив конкурсу з постачання давальницької сировини підприємство зіткнеться з багатомільйонними додатковими витратами на перезапуск виробничих ліній і поновлення роботи. На цьому етапі конкурс заблоковано Господарським судом Одеської області за заявою ТОВ "Торговий дім "Сокар Україна", повідомив в.о. голови правління - директора АТ "ОПЗ" Микола Синиця.

  2888_935_1_650x410.jpg (38.77 Kb)


  "Основним завданням порядку відбору стала розробка механізму, який захищає ОПЗ від ризиків нестабільної роботи і зупинки виробництва. Справа в тому, що запуск такого підприємства, як ОПЗ, після простою - досить дорога і трудомістка процедура. Поновлення виробничих процесів після зупинки заводу вимагає витрати не менше 3 млн куб. м природного газу і додаткових витрат в розмірі близько 1 млн дол. США", - заявив Микола Синиця.

  Будь-які спроби політизації процесу Синиця вважає безпідставними. ТОВ "Торговий дім "Сокар Україна" і ПП "ОККО КОНТРАКТ" не мали документально підтвердженого досвіду реалізації добрив, що і послужило причиною обґрунтованої відмови цим компаніям в участі у другому етапі конкурсу з відбору постачальника давальницької сировини для ОПЗ.

  Нагадаємо, в АТ ОПЗ виступили із заявою, що інформаційна хвиля проти ОПЗ загрожує дестабілізацією виробництва і може призвести до його закриття. На думку керівництва ОПЗ, систематичний тиск на членів Правління ОПЗ викликано прозорою процедурою відбору постачальників сировини для підприємства.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми