Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Три способи як уберегти гроші від знецінення

  • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: гроші, фінанси, валюта, долар, гривня

    Найнадійнішого способу зберігання грошей не існує. Тому українці можуть скористатись найпопулярнішими в країні способами: або зберігати кошти вдома, або покласти на депозит, або придбати нерухомість.

    2541_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    Про це розповів фахівець в області врегулювання відносин "боржник-кредитор", роботи з заставним та арештованим майном Ігор Криничко.

    За його словами, простіше всього зберігати гроші вдома, хоча це і не найнадійніший варіант.

    Так, за даними статистики, в період з січня по серпень 2016 року в Україні сталося 469 пограбувань.

    Щодо банків, то експерт рекомендує дотримуватися всього трьох правил при виборі фінустанови, в яку ви збираєтеся покласти гроші на депозит.

    Необхідно, щоб це був рейтинговий банк. Логічно, що перші позиції завжди займають банки, які не підводять своїх клієнтів. Проте в кризу можуть виникати непередбачені ситуації тому слід дотримуватися ще одного правила.
    Внесок не повинен бути більше суми, яку гарантує повернути держава. На сьогодні це 200 тисяч гривень.
    Зберігайте яйця в різних кошиках. Велику суму найкраще розбити на менші частини і розкласти по різних банках.
    Крім того, можна придбати нерухомість.

    "Середня окупність при оренді нерухомості – 7-9 років. Однак цей спосіб передбачає обов'язкове знання ринку або роботу з фахівцем", - уточнив Криничко.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українців чекає нова формула пенсії: ти отримуєш стільки, скільки ти вклав – Рева

    Як додав експерт, є ще один спосіб, не просто збереження, але й примноження коштів – бізнес. Однак цей варіант підійде лише активним, ризиковим людям з міцними нервами, оскільки в бізнесі ризиків на багато більше, ніж в інших варіантах вкладів грошей.

    Також існують й інші способи збереження коштів: гра на фондових та інших ринках, купівля творів мистецтва, дорогоцінного каміння, цінних паперів, участь в інвестиційних фондах тощо.

    "Однак в Україні всі ці механізми знаходяться на початковій стадії розвитку, тому не є найнадійнішими", - зазначив Криничко.

    Він рекомендує в будь-якому випадку, перед тим як робити який-небудь внесок, звертатися до відповідних фахівців і не забувати, що гроші людям потрібні для комфорту та задоволення, а не для переживань.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство
    Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) кардинально оновили свою візову політику. Імміграційні адвокати вважають, що ці зміни можуть перетворити ОАЕ на о...
    Трамп готує жорсткі санкцій проти рф Трамп готує жорсткі санкцій проти рф
    Президент США Дональд Трамп готовий підписати двопартійний законопроект про нові санкції проти Росії, які передбачають запровадження 500% мит щодо кра...
    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми