Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

АТО країні обходиться в мільярди гривень

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Княжа, АТО, страхування, страхові компанії, Іллічівське

  Загальна сума збитків у зоні проведення АТО лише на Донбасі вже досягла 1 млрд грн.

  6958_slavyansk205_16.jpg (31.64 Kb)

  Про це заявили відразу три джерела на страховому ринку.

  "Ми попередньо підрахували, що у п'яти найбільших страхових компаній у цьому регіоні загальна сума заявлених збитків у зоні АТО склала 250 млн грн. З них 50 млн грн - з роздрібного страхування, інші - з корпоративного. З урахуванням того, що все в Україні зареєстровано понад 400 страховиків, загальна сума збитку, швидше за все, вже досягла 1 млрд грн", - повідомив виданню голова правління одного з великих страхових компаній, що побажав зберегти анонімність.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Страхування життя набирає обертів

  Найпоширеніші страхові збитки в зоні АТО - пошкодження і тотальне знищення майна, викрадення автомобілів. Є вже виплати за полісами страхування життя. "Українські страховики намагаються платити по всім заявленим збитків у цій зоні", - зазначила головний юрисконсульт страхового товариства "Іллічівське" Тетяна Компанець.

  Однак і відмов у виплатах теж вистачає. Про це свідчить зростання кількості судових позовів, пов'язаних з відмовами платити страховки людям через події в зоні АТО. "І в майбутньому таких позовів буде ще більше", - прогнозує голова правління страхової компанії "Княжа" Дмитро Грицута.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми