Асоціація з ЄС, Сільське господарство та промисловість, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Румунія затвердила умови українського імпорту зерна

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Румунія, експорт зерна

  Це означає, що через Румунію йтиме до 70% українського аграрного експорту.

  4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Румунія вдвічі збільшить транзитний коридор для експорту українського зерна - з двох до чотирьох мільйонів тонн.

  За словами заступника керівника офісу президента Ігоря Жовкви, Румунія затвердила умови українського імпорту зерна. Ця країна зрозуміла, що українське зерно не становить загрози для неї та інших європейських країн.

  "Під час візиту (Зеленського до Румунії – УНІАН) ми обговорили, як удвічі збільшити транзитний коридор до Румунії. З нинішніх двох мільйонів тонн щомісяця ми повинні збільшити до чотирьох мільйонів тонн цей транзит", - сказав він в ефірі телемарафону.

  Жовква пояснив, що це означає, що через Румунію йтиме до 70% українського аграрного експорту, якщо брати всі сусідні країни. Це означає, що тандем України та Румунії буде вносити істотний внесок у світову продовольчу безпеку.

  "Румунія спокійно, не декларуючи жодних заяв стає експортером українського зерна і стає справжнім стратегічним партнером України", - сказав заступник голови ОП.

  Він також підкреслив, що Румунія буде надавати аеродроми для тренування українських пілотів на сучасних літаках, що вкрай важливо.

  Румунія відкриває кордони
  13 жовтня стало відомо про те, що Румунія дозволить імпорт зерна з України за певних умов. Влада Румунії затвердила постанову, що регламентує імпорт чотирьох видів агропродукції з України. Згідно із затвердженою процедурою, буде дозволено імпорт пшениці, кукурудзи, соняшнику та сої з України, але тільки на підставі ліцензії, отриманої від Міністерства сільського господарства Румунії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми