Асоціація з ЄС, Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

"Укрпошта" виходить на ринок ЄС

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Укрпошта

  З 1 квітня українці зможуть відправляти посилки до Німеччини зі знижкою −60% від вартості. Скористатися новими тарифами можуть як українці, чиї родичі чи друзі живуть в Німеччині, так і підприємці, які продають свої товари за кордон.

  2510_103683.jpg (44.14 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба «Укрпошти».
  Нові тарифи
  Тариф на найпопулярніші категорії посилок буде складати:
  вагою до 3 кг — 13,7 дол. (близько 500 грн);
  вагою 7 кг — 21,6 дол. (близько 750 грн);
  для легких відправлень продовжують діяти тарифи на дрібні пакети від 5,6 дол. (близько 205 грн).
  В цю вартість крім, власне, міжнародного перевезення, включена вартість адресної доставки. Вартість доставки посилки розраховується лише за фактичну вагу без урахування об’ємної ваги.

  Відправити посилку можна з будь-якого відділення Укрпошти з доставкою в будь-який населений пункт Німеччини.
  «До Німеччини посилки доставляються прямими автомобілями декілька разів на тиждень. Вигода для клієнтів очевидна: доступний тариф за чесну фізичну вагу та адресна доставка посилки з України в Німеччину, яка займає 7-14 днів залежно від місяця доставки», — прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

  За кількістю відправлень з України Німеччина посідає третє місце після США та Сполученого королівства великої Британії.
  Оформити відправлення можна у поштових відділеннях Укрпошти та в особистому онлайн-кабінеті, а також за допомогою мобільного застосунку Укрпошти. Оформлюючи відправлення онлайн, кожен клієнт додатково отримує знижку — 3%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми