Асоціація з ЄС Автор: RomanK Друкувати

Скільки законів потрібно прийняти ВР для вступу у ЄС

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ЄС, Україна

  Україна вже працює над розробкою законопроєктів, необхідних для подальшої євроінтеграції, найближчим часом Верховна Рада почне їх ухвалювати.

  8586_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)


  Про це сказав Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі інформаційного марафону низки телеканалів «UAразом».

  Ми отримуємо цілу низку тих директив Європейського Союзу, у відповідність до яких нам потрібно прийняти законодавчі акти. Ми зараз працюємо над цим комплексом законопроєктів, думаю, їх буде близько сотні. Я дуже сподіваюсь, що Верховна Рада вже найближчим часом приступить до імплементації цих законодавчих актів у правове поле України.
  — Руслан Стефанчук, Голова Верховної Ради.

  За його словами, зараз профільні парламентські комітети працюють з відповідними міністерствами над розробкою проєктів таких законодавчих актів.
  Стефанчук підкреслив, що ВР попри режим воєнного стану в країні практично щотижня збирається на засідання, ухвалює закони, тому, на його думку, не повинно бути проблем і з ухваленням євроінтеграційних законопроєктів.
  Водночас він поінформував, що ВР нинішнього скликання уже ухвалила 81 законодавчий акт, пов’язаний виключно з європейською інтеграцією, назвавши це «абсолютним рекордом».
  Як повідомлялося, глави держав та урядів Європейського Союзу 23 червня ухвалили рішення про надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до ЄС.
  Президент Володимир Зеленський запевнив, що попри розв’язану росією війну Україна продовжить втілювати законодавство, норми та правила Європейського Союзу, а Кабінет Міністрів розробить відповідну дорожню карту для виконання вимог вступу в ЄС.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми