Державні закупівлі Автор: dmytro.bobritsky Друкувати Коментарів: 1

Міліція створює реєстр українців за 300 млн гривень

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: біометричний паспорт, уряд, реєстр

  Міністерство внутрішніх справ отримало від українського уряду 295,1 мільйона гривень на створення Єдиного державного демографічного реєстру населення.


  bio.jpg

  Кошти виділені за програмою " Забезпечення виконання завдань і функцій у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб"

  Нагадаємо, 11-го вересня уряд затвердив план впровадження електронних паспортів та виділив на його реалізацію до 2016 року 793,3 мільйона гривень.

  "З метою реалізації цього плану в країні буде створена єдина база - демографічний реєстр Для комплексного вирішення питання уряд України виділив до 2016 року 793,3 млн гривень", - йдеться в повідомленні.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд "розщедрився" на біопаспорти

  Цивільні паспорти будуть оформлятися з моменту народження. Терміни оформлення залишаються колишніми - до 30 днів . Внутрішній паспорт, який раніше був безстроковим, в майбутньому буде видаватися на 10 років. Заміна "старого" ​​паспорта на новий - біометричний - буде добровільним.

  За попередніми оцінками, вартість нового паспорта становитиме 350 гривень .

  Поліграфкомбінат "Україна", який виконує держзамовлення, сподівається налагодити виробництво біометричних паспортів до саміту Україна - ЄС, який пройде у Вільнюсі в листопаді 2013 року .  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...

Коментарі


 • Не понял! А за зарплату, как вся страна, работать не пробовали?

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми