Державні закупівлі, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Уряд запровадив зміни до правил оборонних закупівель

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Кабмін, зміни, оборонні закупівлі

  Уряд запровадив зміни до правил оборонних закупівель, які вже почали діяти та забезпечувати додаткову прозорість.

  8460_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)


  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву заступника міністра економіки України Надії Бігун в ефірі телемарафону.

  За словами замміністра, уряд на виконання змін до закону про оборонні закупівлі прийняв порядок визначення предмета закупівлі для харчових продуктів для того, щоб при закупівлі за каталогами чітко визначалось — чи це харчові продукти, чи це послуги.

  Також, вона пояснила, що визначені вимоги до оголошення про незбройні нетаємні закупівлі, які мають публікуватись на ProZorro до того, як відбудеться закупівля.

  «Ці зміни вже почали діяти й вони вже забезпечують додаткову прозорість», — наголосила Бігун.

  Замміністра розповіла, що зміни стосуються товарів, які не є озброєнням, військовою технікою, та не є таємними. Зміни торкнуться всього, що стосується:

  речового майна;
  харчових продуктів;
  паливно-мастильних матеріалів;
  та інших товарів, які не мають відношення до зброї.

  «Це зроблено для того, щоб і журналісти, і громадськість змогли побачити звіт про закупівлю», — пояснила вона.

  Бігун також запевнила, що такі зміни матимуть сильний вплив на ефективність витрачання грошей і на перспективні корупційні ризики, тому що не буває корупції в тих закупівлях, де гарна ціна.

  «Це однозначно велика перемога. Вона (корупція — ред.) лише можлива тоді, де ціна завищена. Тепер, буде одразу видно, якщо ціна завищена. До таких закупівель буде одразу привернута увага», — резюмувала заступник міністра економіки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми