Державні закупівлі Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

4 мільйони гривень підуть на знищення протипіхотних мін

 • Джерело: nashigroshi.org.  → Ключові теги: державні закупівлі, тендер, Зброя

  Державне космічне агентство України за результатами тендеру уклало угоду з ДП "Науково-виробниче об’єднання "Павлоградський хімічний завод" на створення промислових потужностей для утилізації касетних боєприпасів з протипіхотними мінами. Вартість робіт складає 3,75 млн грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".


  kosmos_svg.png

  Закупівлю проведено за процедурою в одного учасника з метою забезпечення сумісності, оскільки раніше послуги замовлялися у цього ж підприємства.

  Читайте також: Нацбанк купив принтери по 180 тисяч гривень

  У 2008-2009 роках за договором з Павлоградським хімічним заводом була відпрацьована технологія розбирання інженерних касетних боєприпасів до блоків з протипіхотними мінам ПФМ-1, а також технологія утилізації протипіхотних мін шляхом високотемпературної обробки на установці утилізації твердих відходів спеціальних виробництв (роторна піч).

  В будівлі заводу розпочато створення експериментальної дільниці з розбирання касетних боєприпасів з протипіхотними мінами ПФМ-1. Через брак державних коштів роботи не були завершені.

  Заплановані на 2013 рік роботи є продовженням раніше розпочатих Павлоградським хімічним заводом технологічних робіт по створенню дільниці з розбирання касетних боєприпасів з мінами ПФМ-1(1С). Також стверджується, що цей завод єдиний в Україні володіє виробничим комплексом для утилізації протипіхотних мін типу ПФМ-1.

  Павлоградський хімічний завод очолює Леонід Шиман, депутат від Дніпропетровської обласної ради Партії регіонів, який має звання "Героя України".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми