Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи вдасться українцям уникнути підвищення тарифів на світло

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи на світло

  Українцям не уникнути підвищення тарифів на світло, оскільки вартість постачання і виробництва електроенергії зростає через обстріли з боку Росії. Але на цей раз у формуванні нових цін може бути застосований диференційований підхід.

  8787_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)

  Про це, як повідомили у Міністерстві енергетики, 27 травня заявила заступниця міністра Світлана Гринчук. Вона попередила, що саме від тривалості обстрілів залежать майбутні відключення світла, а також від розумного споживання самими українцями.

  "Дуже імовірно. Ми розуміємо, що без такого кроку – підвищення тарифу – не обійдемося. Хоча ми цього разу запропонували (і, сподіваюся, урядом це буде підтримано) під час підвищення тарифу використовувати диференційований підхід", – сказала заступниця міністра.

  До наступного опалювального сезону Міненерго планує встигнути відремонтувати таку кількість пошкоджених росіянами об’єктів енергетичної інфраструктури, яка дозволить пережити зимовий період з мінімальними відключеннями.

  "Ми розуміємо, що дефіцит в енергосистемі в осінньо-зимовий період все одного буде, однак ми повинні намагатися максимально зменшити вплив цього дефіциту на споживачів", – додала Гринчук.

  На цьому тлі Світлана Гринчук нагадала, що ситуація в енергетичній галузі лишається важкою через постійні ракетні обстріли зі сторони Росії. Тому вона закликала українців виробити звичку економити та розумно споживати світло.

  "Від цього залежить, чи будуть відключення, наскільки довгостроковими вони будуть, і чи потрібно буде взагалі їх впроваджувати", – сказала заступниця міністра.

  Вона також зазначила, що ремонтні роботи в енергетиці займають не один-два дні, але запевнила, що міністерство робить все можливе для мінімізації нестачі електроенергії. Крім того, встановлюються і додаткові генеруючі потужності – переважно об’єкти малої генерації, які можна доволі швидко встановити.

  Також Україна працює над можливістю збільшення імпорту електроенергії у сусідів. Наразі її обсяг становить 1,7 ГВт, але міністр енергетики веде перемовини з європейськими партнерами щодо підвищення поставок хоча б на 500-600 МВт електроенергії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми