Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Ціни на газ у США досягли рекордного мінімуму

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ціна на газ

  Ефект Ель-Ніньйо викликав падіння цін на газ до рекордного мінімуму. Ціни на газ у Сполучених Штатах Америки з поправкою на інфляцію впали до найнижчого рівня за понад 30 років.

  6634_14620586_gaz.jpg (32.34 Kb)

  М'яка зима і зростання видобутку газу призвели до зростаючого надлишку запасів на ринку, пише Reuters.

  "Ф'ючерси на газ, що поставляється в Генрі-Хабі в Луїзіані, на найближчий місяць впали до 1,58 долара за мільйон британських теплових одиниць (близько 45 доларів за тисячу кубометрів), що є найнижчим показником у реальному вираженні з моменту запуску ф'ючерсного контракту 1990 року. За даними Управління енергетичної інформації США (EIA), запаси робочого газу станом на 9 лютого становили 2,535 мільярда кубічних футів, що є найвищим показником за цю пору року з 2016 року", - сказано в повідомленні.

  Сильний ефект Ель-Ніньйо в центрально-східній частині Тихого океану цієї зими направив тепліше повітря в північні райони Сполучених Штатів і забезпечив помірніші температури, ніж зазвичай.

  Температура поверхні моря в центрально-східній частині Тихого океану була майже на 2 градуси вищою за середню в грудні, найтеплішому з 2015 року і до цього 1997 року, які були виключно сильними епізодами Ель-Ніньйо.

  За винятком короткого періоду сильних холодів у середині січня, зима видалася теплішою, ніж у середньому. Це призвело до зниження прямого споживання газу, а також вироблення електроенергії на основі газу.

  "Грудень був особливо м'яким, внаслідок чого запаси виснажилися лише на 300 млрд кубічних футів, що стало найменшим сезонним споживанням з грудня 2015 року, порівняно із середнім показником за 10 років у 478 млрд кубічних футів", - йдеться у матеріалі.

  З 1950 року протягом зими у північній півкулі сталося шість сильних епізодів Ель-Ніньйо (це 1957, 1965, 1982, 1991, 1997 та 2015 роки).

  Таким чином, скорочення попиту на опалення на 11% узимку цьогоріч відповідає попереднім сильним епізодам Ель-Ніньйо.

  Ціни мають падати досить низько і досить довго, щоб спустошити сховища від надлишкових запасів, та звільнити місце для нових, які будуть додані цього літа напередодні зими 2025 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми