Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні почав дорожчати бензин

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціни на пальне

  Нацбанк очікує здорожчання пального у 2024 році. При цьому прогнозується, що зростатимуть ціни швидше, ніж передбачалося раніше. Причина – очікуване здорожчання нафти на світових ринках.

  2374_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  Про це повідомили в НБУ. Зазначивши: зростання цін на нафту прогнозується вже навесні.

  "Зниження світових цін на нафту в 2023 році сприяло сповільненню зростання цін на пальне. Однак їх очікуване підвищення навесні 2024 року та помірне зниження надалі зумовлять дещо швидше подорожчання пального цього року", – йдеться в повідомленні.

  Як зростатимуть ціни

  Водночас, зазначили в Нацбанку, зростати протягом всього 2024 року ціни на пальне не будуть – і в якийсь момент вони стабілізуються. Річ у тім, що, прогнозується, після проходження періоду здорожчання нафта почне дешевшати.

  "Надалі вартість пального стабілізується. [Це станеться] Завдяки поступовому зниженню світових цін на нафту", – резюмували в Нацбанку.

  Наслідки подорожчання відчують багато хто

  Втім, визнали в регуляторі, підвищення цін на пальне позначиться і на інших сферах. Зокрема, зазначається, "це матиме непрямий проінфляційний вплив" на вартість:

  транспортних послуг;
  окремих товарів.
  Бензин уже почав дорожчати

  Водночас, в Україні вже спостерігається збільшення вартості бензину А-95. Наприклад, 13 лютого АЗС продавали його в середньому 50,91 грн/л, що було на 6 коп./л дорожче, ніж днем раніше. А ось з 7-го числа здорожчання склало вже помітніші 18 коп./л.

  Втім, зазначили аналітики Enkorr, загальне зростання цін відбувається за рахунок лише кількох мереж АЗС середнього та нижчого цінового діапазону. Так, за їхніми даними, з 12 до 13 лютого ціни зросли лише у трьох мережах. Це:

  "Авіас" на 50 коп./л, до 49,01 грн/л;
  KLO на 30 коп./л, до 51,99 грн/л;
  Mango на 48 коп./л, до 50,09 грн/л.
  У решті ж мереж за добу змін вартості ресурсу не відбулося.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми