Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Влада та політики, ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи зміняться тарифи на комунальні послуги для українців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи, комуналка

  В Україні до кінця опалювального сезону тарифи на комунальні послуги для населення не змінюватимуться. Продовжує діяти закон, який встановлює мораторій на підвищення цін (тарифів) на ринку природного газу та у сфері теплопостачання.

  7792_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Про це розповів голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус під час етеру телемарафону. "Влітку, з метою акумулювання коштів для відновлення енергетичної інфраструктури, тариф на електроенергію змінився. Цей захід допоміг забезпечити українцям безперебійне постачання електроенергії взимку", – сказав він.

  За словами першого заступника голови Комітету з питань енергетики та ЖКП Олексія Кучеренка, тарифи на електроенергію, газ, теплопостачання та воду мають різні складові, а їхня структура залежить від цін на різні види палива.

  "Потрібно аналізувати кожен тариф окремо. Єдине, що треба зазначити: необхідно робити все можливе, аби в межах наявних тарифів енергетики та комунальники могли забезпечувати якісне надання послуг", – зазначив Кучеренко.

  Голова Комітету також повідомив про запровадження з боку держави стимулів для комунальних підприємств, зокрема, що стосується встановлення сонячної генерації. За сприятливих погодних умов сонячна електростанція здатна частково або навіть повністю забезпечувати підприємство електроенергією.

  Тепер комунальники зможуть зменшити обсяги закупівлі електроенергії з мережі. Неспожиту електричну енергію підприємство може продавати й отримувати гроші.

  "Це суттєва економія коштів, які можна використовувати на інші потреби, наприклад, на модернізацію підприємства, запровадження енергоефективних заходів", – сказав Герус.

  Кучеренко додав про необхідність пошуку бюджетних можливостей для компенсації різниці в тарифах теплопостачальних підприємств і запуску програми енергозбереження на комунальних підприємствах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми