Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Ахметов ринувся шукати нові родовища газу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Ахметов, газ

  Компанія ДТЕК Нафтогаз бізнесмена Ріната Ахметова придбала унікальну для України норвезьку безкабельну систему для 3D сейсмічних досліджень, що підвищить ефективність розробки газових родовищ в Україні.

  29_6fc5dd1e-e81f-4291-9a47-70179c12325d_cx0_cy6_cw0_mw1024_mh1024_s.jpg (54.81 Kb)

  "Нафтогазовий бізнес ДТЕК продовжує інвестувати у найсучасніші технології задля розвитку галузі. Система Stryde дозволить нам набагато точніше вивчати надра задля підтримання і розвитку українського нафтогазовидобутку", – йдеться в повідомленні компанії.

  Система Stryde – це найкомпактніша в світі нодальна безкабельна система збору сейсморозвідувальних даних. На відміну від класичних кабельних систем, система Stryde дозволяє суттєво скоротити час на розгортання та відмовитися від значної кількості важковагової техніки.

  Система дає можливість збільшити глибинність вивчення площ досліджень, підвищити точність прогнозування геолого-геофізичних властивостей порід та достовірність результатів геолого-розвідувальних робіт загалом.

  Система Stryde має 30 тис. датчиків та дає змогу проводити дослідження у водному середовищі. Це єдина в Україні система із подібними характеристиками.

  Після додаткового навчання у Норвегії фахівці ДТЕК Нафтогаз вже почали застосовувати систему на одному з родовищ у Полтавській області.

  Нагадаємо, з початку повномасштабної війни група ДТЕК Ріната Ахметова інвестувала в економіку України 1 млрд доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми