Бензин та енергетика, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як правильно зберігати пальне: поради експертів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пальне, зберігання

  Українським водіям не радять зберігати дизельне пальне та бензин у пластикових контейнерах, які не призначені для цього. Вони можуть розчинятися під впливом хімічних речовин у пальному.

  2374_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  Як не можна зберігати бензин і дизель, поради водіям.

  Дуже небезпечно зберігати бензин та дизель у приміщеннях, де є відкритий вогонь або можливість іскри. Натомість водіям рекомендують зберігати пальне в спеціальних металевих або пластикових контейнерах, які відповідають вимогам безпеки.

  Також експерти радять уникати зберігання палива поблизу джерел тепла або прямого сонячного світла. Зберігайте його в прохолодних, сухих і добре провітрюваних місцях.

  Не залишайте бензин та дизель у побутових холодильниках або морозильниках, оскільки це може призвести до вибуху. Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника щодо зберігання пального.

  Раніше повідомлялося, що ціни на бензин в Україні в січні знизилися в середньому на 1 грн/л, але вже найближчими тижнями можуть піднятися на кілька гривень. Причина полягає в здорожчанні нафти у світі.

  Експерт паливного ринку та директор ТОВ "Консалтингова група А-95" Сергій Куюн зазначив, що січень був досить класичним "мертвим" місяцем, тому ціни на бензин знижувались.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми