Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Ціни на бензин неприємно здивують українців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціна на бензин

  Ціни бензин в Україні в січні знизилися в середньому на 1 грн/л, але вже в найближчими тижнями можуть піднятися на кілька гривень. Причина полягає в здорожчанні нафти в світі.

  2374_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  Такий прогноз озвучив експерт паливного ринку та директор ТОВ "Консалтингова група А-95" Сергій Куюн у коментарі. Він зазначив, що січень був досить класичним "мертвим" місяцем, тому ціни на бензин знижувались.

  "Десь на 1 грн у середньому ціна впала, але наприкінці місяця через події в Червоному морі в цілому нафта (вартість. – Ред.) почала зростати і, як бачимо, стабілізувалась ціна десь на позначці $83 за барель, хоча в січні була $78 у середньому. По ринковим міркам це помітний рух. Тому по закупівельним цінам бачимо, що почали підвищуватись і є перші ознаки зростання цін", – розповів фахівець.

  За його словами, зміни в у вартості наразі невеликі, але оскільки ціна зросла і зафіксувалася, то бензин може поступово дорожчати в мережах АЗС. "Бачимо, що ті ж $83, якщо ціна так зафіксується, то пару гривень вона точно додасть по цінах протягом десь 2-3 найближчих тижнів", – додав Куюн.

  Такий розвиток подій можливий, якщо світові ціни на нафту не почнуть надалі збільшуватися. "Тобто вже підвалини для цього існують", – підсумував експерт.

  Чому здорожчала нафта?

  Єменські хусити атакували вантажні кораблі в Червоному морі. В результаті це призвело до падіння торгівлі через стратегічно важливий Суецький канал і здорожчання цін на нафту та логістику.

  Слід зазначити, що Червоне море – критично важливий маршрут для експорту українського збіжжя та імпорту товарів. Від безпеки коридору залежать і глобальні ціни на нафту, а значить і цифри на стелах АЗС.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми