Бензин та енергетика, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українців закликали ощадливо споживати електрику

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: економія електроенергії

  Укренерго закликало громадян ощадливо споживати електроенергію.

  93_11_main.jpg (.96 Kb)

  Ситуація в енергосистемі складна. Висока аварійність енергоблоків і прогнозоване похолодання можуть спричинити дефіцит в енергосистемі, заявила компанія.

  "Експорт сьогодні відсутній. Обсяг імпорту незначний. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо", - звернулися.

  Вранці одна з теплоцентралей на півдні зупинила роботу через пошкодження при обстрілі, сказали в Укренерго.

  Протягом доби з різних технічних причин в аварійний ремонт вивели п'ять блоків на теплоелектростанціях в областях.

  "Сонячні електростанції не можуть працювати на максимумі своїх можливостей через щільну хмарність по всій країні", - сказали.

  Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, поки що достатньо для забезпечення потреб побутових і юридичних споживачів. Диспетчерський центр поки що не прогнозує протягом доби дефіциту в енергосистемі.

  Але синоптики попереджають про поступове похолодання протягом тижня. Пов'язане з цим зростання споживання може призвести до дефіциту електроенергії в системі.

  "Тому для підтримки балансу між виробництвом та споживанням в енергосистемі необхідно ощадливо споживати електроенергію", - пояснили.

  Експорт електроенергії сьогодні відсутній, сказали.

  "Імпорт електроенергії сьогодні здійснюється протягом однієї години ввечері зі Словаччини та Румунії. Загальний обсяг 82 МВт·год. З 1 грудня технічна можливість імпорту електроенергії з Європи до України та Молдови складає 1700 МВт", - повідомила компанія.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми