Бензин та енергетика, Сільське господарство та промисловість, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Влада має звернути увагу на підготовку держпідприємств до зими

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: підготовка до опалювального сезону

  Влада України має звернути увагу на підготовку держпідприємств для забезпечення стабільного електропостачання населення в опалювальний сезон, заявив нардеп Олексій Кучеренко.

  0788_8.jpg (33.51 Kb)


  "Сьогодні, на жаль, "Центренерго" визнає, що немає українського вугілля, і воно хоче його імпортувати. Але де воно візьме це вугілля...", - сказав Кучеренко.

  Також він нагадав про заборгованість Енергоатому, яка спричиняє дефіцит коштів у підприємств електроенергетики і створює ризики стабільності постачання електроенергії взимку.

  "Енергоатом" заборгував 17 мільярдів всім суб'єктам енергоринку. Оці ключові питання сьогодні є головною внутрішньою загрозою для нашої енергобезпеки", - додав депутат.

  За його словами, влада на додачу має адаптувати закони, нормативно-правові акти для того, щоб повернути керованість в енергосистемі.

  Як повідомлялося, президент "Енергоатома" Петро Котін заявив, що компанія планує розпочати у вересні процес погашення боргів і планує закінчити цей процес до кінця року.

  На думку експертів, Кабмін має докапіталізувати "Енергоатом" або ж дозволити компанії випустити облігації для того, щоб погасити існуючу заборгованість на ринку електроенергії України до початку опалювального сезону.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми