Бензин та енергетика, Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За вихідні в Україні автогаз додав у ціні

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціни на автогаз

  Найбільше вартість автогазу зросла у мережі "Авіас".

  4078_478e0345-8653f5d65a75185273621ef32513624f.jpg (31.04 Kb)


  За вихідні середня ціна на автогаз в Україні збільшились на 24 копійки, - до 24,57 грн/л.

  Найбільше зростання вартості пального показала мережа АЗС "Авіас", де газ здорожчав на 1,07 грн, - до 25,77 грн, свідчать дані щоденного моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи "А-95".

  Так, у мережі ОККО цей вид пального здорожчав на 20 копійок, - до 25,19 грн/л. На АЗС KLO та U.GO оновлені ціни на автогаз становили 24,64 грн (+15 копійок) та 24,19 грн (+25 копійок) відповідно.

  Найменше - 10 копійок на літрі пального - додав у ціні автогаз на заправках мереж VST і "Автотранс" - ціни зросли до 23,50 грн/л і 24,48 грн/л відповідно.

  Важливі новини про автогаз в Україні
  За словами українських експертів, автогаз в Україні дорожчає, бо він імпортний, і його вартість залежить від цін за кордоном, де ціна на це пальне також зростає.

  Проте газ додає у ціні повільніше, бо на нього не був підвищений акцизний збір у липні, на відміну від бензину та дизпалива.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми