Бензин та енергетика, Фінанси. Гроші. Валюта, Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як українцям економити на бензині: проста порада

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: економія пального

  Власники бензинових і дизельних двигунів можуть значно заощадити, дотримуючись лише однієї простої поради. Справа в тому, що автомобілісти можуть спалювати більше палива, ніж зазвичай, якщо машина перевантажена .

  6262_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Про це розповіла Express Луїза Томас, експерт із моторного транспорту платформи Confused.com. Змінивши спосіб керування автомобілем, можна зменшити споживане паливо, сказала вона.

  "Один із способів – не перевантажувати ваш автомобіль, адже це може спричинити опір під час руху, отже, витрата палива збільшиться.

  Ймовірно, багато водіїв зберігають речі в багажнику, а іноді навіть на пасажирських сидіннях та у просторі для ніг. Перевантаження автомобіля може означати, що ви спалите більше палива, ніж зазвичай. Це також може вплинути на ваш зір під час водіння та на гальмівний шлях автомобіля”, – пояснила спеціалістка.

  Так, витягнувши важчі предмети з автомобіля, знявши багажники на даху та бокси, можна знизити споживання палива.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми