Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Порівняли тарифи на газ у різних постачальників

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи на газ

  В Україні працює декілька постачальників газу для населення. Тариф, залежно від постачальника, становить від 7,7 до 9,99 грн. за кубометр.

  4520_14620586_gaz.jpg (32.34 Kb)


  Як пише "ГазПравда" , у семи постачальників ціна кубометра нижча за 8 грн, у п'яти – вище. Більшість (близько 98%) українських побутових споживачів газу є клієнтами Газопостачальної компанії "Нафтогаз України". Це 12,4 млн. домогосподарств, які купують паливо за гарантованою ціною 7,96 грн за кубометр.

  Річні тарифні пропозиції діють до 1 травня 2024 року включно. Тобто до кінця опалювального сезону газ точно не подорожчає. Крім того, 22 серпня Кабінет міністрів продовжив дію PSO (спеціальних зобов'язань) на ринку природного газу, що дозволить зберегти без змін та тарифи на тепло.

  Скільки коштує газ (грн за кубометр):

  "ЕРУ Людям" – 7,70
  "Енерджі трейд груп" – 7,799
  "Нафтогаз" – 7,96
  "Тернопільоблгаззбут" - 7,96
  "Прикарпатий енерго трейд" – 7,98
  "Полтавагаззбут" - 7,99
  "Галнафтогаз" – "Окко контракт" – 7,99
  "Львівенергозбут" – 8,20"
  "Київські енергетичні послуги" (YASNO) - 8,46
  "Дніпровські енергетичні послуги" (YASNO) - 8,46
  "Асканія енерджі" - 9,95
  "Світгаз" - 9,99
  Для виробників тепла для населення ТОВ "ГПК "Нафтогаз Трейдинг" (на яке належить PSO) реалізовуватиме газ по 7420 грн за тисячу кубометрів, а для виробників тепла для бюджетних організацій – по 16 390 грн за тисячу кубометрів. Для інших споживачів, як повідомляє Група "Нафтогаз", ціна газу буде знижена до минулого сезону і визначатиметься за формулою, виходячи з ринкових цін в Україні.

  Також запроваджено гнучкий механізм використання фіксованих обсягів газу виробниками тепла під час опалювального сезону. Тепер виробники теплової енергії зможуть використати заощаджений протягом місяця ресурс фіксованого обсягу газу у наступних періодах опалювального сезону.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми