Бензин та енергетика, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які регіони країни сьогодні залишилися без електрики

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: світло, відключення

  В Україні 2 вересня через обстріл без електроенергії залишилося 2 тис. споживачів у Харківській області. Також електроенергії немає у мешканців Донецької, Запорізької, Сумської, Херсонської, Чернігівської та Дніпропетровської областей.

  77______500x317.jpg (39.64 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні міністерства енергетики. "Продовжується ворожий терор прифронтових і прикордонних з Росією областей. У Харківській області через ворожі обстріли пошкоджено лінію електропередачі 110 кВ, що призвело до знеструмлення майже 10 тисяч споживачів. Ремонт розпочнеться при припиненні бойових дій в районі", – зазначають.

  На Донеччині ремонтні бригади чекають на дозвіл військових, щоб розпочати відновлення пошкоджених внаслідок вчорашніх обстрілів двох повітряних ліній 330 кВ. Залишається також знеструмленою частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Херсонській, Чернігівській та Дніпропетровській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

  Вночі на Дніпропетровщині через негоду знеструмлено 33 тисячі споживачів у 140 населених пунктах. Практично всіх вдалося загоїти резервними лініями. Вранці залишаються без світла через погодні умови близько 5 тисяч споживачів у Сумській та Полтавській областях.

  На Миколаївщині короткочасно знеструмлено дві лінії 150 кВ, що призвело до розвантаження двох ВЕС. Продовжується огляд мереж для з'ясування причин вимкнення ліній. У Херсоні енергетики загоїли 140 споживачів, знеструмлених після підтоплення. Залишаються знеструмленими близько 9,6 тисячі споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання, але ремонтні роботи уповільнені через обстріли.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми