Бензин та енергетика, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У рф небачений дефіцит нафтопродуктів на ринку

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: рф, дефіцит нафтопродуктів

  Турки контролюють постачання російського газу, поки в країні назріває дефіцит бензину.

  4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)


  У Росії спостерігається небачений дефіцит нафтопродуктів на ринку. З поставками газу справи теж погані, каже нафтогазовий аналітик Михайло Крутіхін.

  За словами експерта, російський диктатор Володимир Путін збирався експортувати більше газу, зробивши Туреччину новим газовим "хабом", проте в результаті від поставок виграла тільки Анкара.

  "Коли Ердогану треба було отримати додаткові аргумент у виборній кампанії, яка нещодавно зовсім була, щоб залишитися на посаді президента, він Путіну сказав: "О, ви знаєте, чудова є ідея щодо хаба. Туреччина буде хабом для російського газу. Але за це ми хочемо хороші знижки за ціною газу, який Туреччина купує, і канікули до 2024 року, і нічого за газ не платити". Це спрацювало. Тобто Путін не розумів, що таке хаб, виконав всі ці обіцянки. А зараз Ердоган каже, що Туреччина сама по собі перетворюється на хаб як такий і отримує газ відразу з декількох джерел: Росія (за двома напрямками, "Блакитний потік" і "Турецький потік", Азербайджану..., з Ірану (причому не тільки іранський газ, але ще і навіть туркменський). ... А далі Туреччина розподіляє цей газ. Фактично вузол якийсь
  вийшов. Вона відправляє частину газу по газопроводах своєю територією, далі через Грецію, Албанію і Південну Італію. У них є можливість відправляти газ аж до Румунії, Угорщини, Молдови і навіть України – по старій трубі, яка раніше газ з Росії гнала до Туреччини. ... Тобто турки контролюють це, по трубі йде російський газ", – каже Крутіхін.

  Він також зазначає, що почалися проблеми з російською нафтою. Поки Захід накладає санкції на експорт сирої нафти, Кремль все ближче підходить до того, щоб заборонити вивезення з країни нафтопродуктів.

  "Всередині Росії намічається дефіцит. Не тільки мазут: бензин, дизпаливо на АЗС... Місяць тому ще російський уряд виступив з попередженням нафтовим компаніям, що якщо продовжаться такі апетити з експорту за кордон, в Росії може не вистачити бензину. Ми, сказав уряд, введемо заборону на експорт нафтопродуктів (таких як бензин і дизпаливо). Зараз раз у раз надходять повідомлення з Криму і південних областей Росії біля лінії фронту, тому що там це паливо для бронетранспортерів, танків, автомобілів військових... Там все це потрібно військовим для продовження військових дій. І цивільних вже почало не вистачати", – додав експерт.

  Ситуація з нафтою і газом в РФ - це потрібно знати
  За підсумками першого півріччя 2023 року газовий бізнес "Газпрому" став збитковим. Причиною стало різке падіння виручки від експорту і скорочення обсягів транспортування газу.

  По всій РФ і в тимчасово окупованому Криму проблеми з бензином. 22 серпня 2023 року на російських АЗС повністю зникло паливо (і дизель, і бензин).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми