Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки будуть платити українці за струм у вересні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тариф на електроенергію

  В Україні тариф на електроенергію у вересні становитиме 2,64 грн за кВт*годину. При цьому українці, які встановили двозонні лічильники, з 23.00 до 7.00 можуть платити за світло за тарифом в 1,32 грн за кВт*годину.

  3646_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це йдеться у матеріалі. Востаннє тариф на електроенергію українцям змінювали у червні 2023-го. Відтоді вартість струму не змінилася. Наступний перегляд цін можливий вже наприкінці опалювального сезону (у травні 2024 року).

  Тариф на електроенергію підвищили для того, щоб провести ремонтні роботи та підготуватися до опалювального сезону. При цьому отриманих засобів недостатньо, щоб повністю відновити генерацію струму. Пошкоджено близько 80% енергетичних об'єктів в Україні. При цьому на виготовлення або доставку деяких комплектуючих витрачаються місяці.

  Варто зазначити, що нічний тариф (вдвічі нижчий від звичайного) діє також і під час можливих відключень струму. Вартість двозонного лічильника складає близько 3500 грн. Припустимо, він дозволить скоротити витрати на струм на 30%, у такому разі двозонний лічильник окупиться:

  при споживанні 200 кВт*год. на місяць – за 22 місяці;
  300 кВт*год на місяць – за 14,7 місяців;
  400 кВт*год на місяць – за 11 місяців;
  500 кВт*год. на місяць – за 8,8 місяця;
  600 кВт*год на місяць – за 7,3 місяці;
  700 кВт*год. на місяць – за 6,3 місяці.
  Період окупності може скоротитись, якщо споживати більше струму за "нічним" тарифом або після подорожчання електроенергії. Кількість українців, які придбали двозонні лічильники та перейдуть на двозонний тариф, збільшується з кожним місяцем. Наприклад, у Києві лише у липні двозонні прилади обліку встановили 1035 клієнтів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми