Бензин та енергетика, Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як швидко окупиться встановлення двозонного лічильника

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: економія електроенергії

  Українці можуть платити за світло вдвічі менше. Для цього необхідно встановити двозонний лічильник, який дозволяє з 23 до 7 ранку платити за світло за тарифом вдвічі нижче (1,32 замість 2,64 грн за кВт*годину).

  77______500x317.jpg (39.64 Kb)

  Двохзонний лічильник вигідно використовувати навіть за відносно невеликого місячного споживання струму, розповідають у ДТЕК . Чим більше електроенергії ви споживаєте, тим швидше окупиться встановлення нового приладу обліку.

  "Незалежно від обсягів споживання електроенергії, встановлення двозонного лічильника дасть економію, питання тільки в її розмірі. Якщо споживання електроенергії на місяць становить до 200 кВт*година, то економія не буде такою виразною, якщо споживання, наприклад, становило понад 700 кВт*годину і вище Але все одно витрати на сплату за спожиту електроенергію будуть зменшуватися", – пояснюють у компанії.

  Вартість двозонного лічильника складає близько 3500 грн. Припустимо, що він дозволить скоротити витрати на струм на 30%, у такому разі двозонний лічильник окупиться:

  200 кВт*годину на місяць – 22 місяці;
  300 кВт * год на місяць - 14,7 місяця;
  400 кВт*годину на місяць – 11 місяців;
  500 кВт*годину на місяць – 8,8 місяця;
  600 кВт*годину на місяць – 7,3 місяці;
  700 кВт*годину на місяць – 6,3 місяці.
  Період окупності може скоротитися, якщо споживати за "нічним" тарифом більше струму або після подорожчання електроенергії. Двохзонний лічильник у період з 23 вечора до 7 ранку дозволяє платити за тарифом, який на 50% нижче за діючий – 1,23 грн за кожну кВт*годину. З 7 ранку до 23 вечора діє звичайний тариф 2,64 грн за кВт*годину.

  "У будь-якому випадку, рішення про важливість економії кожен споживач приймає для себе індивідуально. А експерти з енергоефективності лише надають інформацію, щоб споживачі мали розуміння, як досягти економії", – зазначають у ДТЕК.

  Щомісячна економіка на двозонних лічильниках становитиме від 150 до понад 1000 грн., залежно від того, скільки струму на місяць ви використовуєте. Наприклад, при споживанні 400 кВт*год на місяць та за умови, що 60% всього струму ви використовуєте в період з 23 вечора до 7 ранку, щомісяця ви можете заощаджувати 288 грн.

  Купити двозонний лічильник можна у постачальника електроенергії або самостійно в спеціалізованих магазинах. Наприклад, замовити лічильник можна і в магазині Yasno, там ціна стартує від 3499 грн. Набір надсилають поштовим оператором.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми