Бензин та енергетика, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як українці можуть допомогти енергосистемі України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: економія електроенергії

  Як пише Укренерго, зменшилась потужність атомних електростанцій через вихід у плановий ремонт одного з атомних енергоблоків.

  8803______500x317.jpg (39.64 Kb)

  Пік споживання у вівторок, 1 серпня, порівняно з понеділком зріс на 1,7%;через бойові дії та з інших причин загалом знеструмленими залишаються 424 населені пункти.

  ДЕТАЛЬНІШЕ: Сьогодні, 2 серпня, пішов у плановий ремонт ще один атомний енергоблок. Через це зменшилось виробництво на атомних електростанціях, які забезпечують покриття більшої частини споживання. Тому необхідно суттєво економити електроенергію, особливо у вечірні години максимального споживання.

  Найвище споживання у вівторок, 1 серпня, було о 21:30 і порівняно з понеділком зросло на 1,7%. Це рівнозначно потужності одного теплового енергоблока, який необхідно додатково залучати, щоб забезпечити потребу в електроенергії.

  Але кількість енергоблоків, які можуть працювати та виробляти електроенергію, суттєво обмежена через масштабну ремонтну кампанію. Тому важливо економно використовувати електроенергію та розподіляти споживання упродовж доби. Це дозволить зменшити навантаження на енергосистему.

  Як допомогти енергосистемі

  Ощадливо споживайте електроенергію:

  охолоджуйте приміщення не нижче 23˚С;
  вимкніть потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
  переносьте користування електроприладами на ранкові або нічні години доби;
  вимикайте світло, коли виходите з приміщення.

  Зменшилось виробництво електроенергії на атомних електростанціях, які працюють упродовж всієї доби, покриваючи основну частину споживання. Можливості компенсувати зниження потужності АЕС іншими видами генерації наразі обмежена через масштабну ремонтну кампанію на більшості електростанцій країни. При суттєвому зростанні споживання, особливо у вечірні години, імпорт електроенергії зможе лише частково допомогти забезпечити споживання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми