Бензин та енергетика, Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На українських АЗС стрімко підскочили ціни

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціни на пальне

  Преміальні мережі АЗС додали у ціні на всі види пального по 1 гривні.

  6262_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  У період із 1 по 2 серпня середня ціна по країні бензину марки А-95 зросла на 0,48 грн/л і склала 49,38 грн/л, бензин А-95+ здорожчав на 0,57 грн/л - до 51,62 грн/л, а дизельне пальне (ДП) - на 0,49 грн/л, до 48,59 грн/л. Про це свідчать дані щоденного цінового моніторингу Консалтингової групи "А-95".

  Зокрема, преміальні мережі ОККО й WOG на усі види пального підняли ціни на 1 гривню: бензини марки А-95 - до 51,99 грн/л, А-95+ - до 53,99 грн/л, дизпальне - до 51,99 грн/л.

  На станціях державної мережі "Укрнафта" всі види пального здорожчали теж на 1 гривню: бензин А-95 - до 47,90 грн/л, бензин А-95+ - до 49,90 грн/л, ДП - до 46,90 грн/л.

  Бензин А-95 у мережі SOCAR прибавив 1 грн/л, до 52,99 грн/л, дизпальне додало 2 гривні, - до 51,99 грн/л. На станціях KLO всі види пального здорочали на 50 копійок, а на UPG стандартна А-95 і ДП - на 40 копійок, до 50,40 та 48,50 грн/л відповідно.

  Мережі "БРСМ-Нафта", "Авантаж 7", VostokGaz, Mango і "Фактор" та інші підвищили ціни на пальне в межах 0,4-2 грн/л.

  Ціни на пальне в Україні - що повідомлялося
  Як повідомляв УНІАН, за останні два дні великі мережі заправок, зокрема, ОККО й WOG підвищили ціни всіх видів пального на 2 гривні за літр.

  Українські енергетичні експерти повідомляють, що стрімкий зріст цін на АЗС пов'язаний зі збільшенням світових цін на нафту та початком реалізації оподаткованого пального.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми