Бензин та енергетика, Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні продовжують зростати ціни на пальне

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціни на пальне

  В Україні продовжується зростання цін на автомобільне паливо, проте цей процес сповільнився. Так, 18 липня на АЗС трохи підвищилася вартість бензину та дизпалива, а автогаз не змінився у ціні.

  6262_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Про це свідчить моніторинг Консалтингової групи "А-95", результати якого є у розпорядженні OBOZREVATEL. У середньому по Україні подорожчання за добу становило:

  бензин А-92 – плюс 34 копійки, нова ціна 45,58 грн/л;
  бензин А-95 – плюс 14 коп., 48,09 грн/л;
  бензин А-95+ – плюс 15 коп., 50,19 грн/л;
  ДП – "плюс" 16 коп., 47,19 грн/л;
  автогаз – 23,45 грн/л (ціна не змінилася).
  При цьому ціни на паливо помітно різняться залежно від мережі АЗС. Наприклад, вартість звичайного А-95 коливається від 45,9 грн (Укрнафта) до 50,99 грн (Socar). Усі ціни – у таблиці нижче.

  Нагадаємо, поступове зростання цін на пальне в Україні пов'язане із податковими змінами. З 1 липня у країні повернули оподаткування продажу палива на рівень, який був до повномасштабного вторгнення.

  Такий захід покликаний підтримати бюджетні доходи. Крім того, на скасуванні податкових пільг наполягав Міжнародний валютний фонд (МВФ) – задля стабілізації державного бюджету України.

  Рішення знизити податки на паливо ухвалили після початку повномасштабної війни. Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев заявив, що це було помилкою. "Воно призвело до виходу ринку в білу? Ні! Нелегальні бочки виросли як гриби після дощу", – наголошував депутат.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми