Бензин та енергетика, Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні сповільнилося зростання цін на пальне: що чекати далі

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціни на пальне

  SOCAR підняв вартість дизпального на 1 грн/л.

  0306_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Протягом другого липневого тижня (з 7 по 14 липня) роздрібні ціни на пальне зменшили темпи збільшення. Раніше відзначався стрімкий стрибок у ціні, як наслідок підвищення податків на пальне з 1 липня.

  Як свідчать дані моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи "А-95", ціни на бензини А-95 і А-95+ в середньому по країні зросли всього на 4 коп/л і становили 47,93 грн/л й 50 грн/л, відповідно, а дизпальне додало 15 коп./л - до 47 грн/л.

  При цьому за минулий тиждень на 0,2-1 грн/л відкоригувала ціни в бік збільшення мережа KLO: бензин А-95 - здорожчав до 48,99 грн/л, бензин А-95+ - до 51,49 грн/л, дизпальне - до 47,79 грн/л. SOCAR підняв вартість дизпального на 1 грн/л, до 49,99 грн/л.

  Змінили вартість пального відповідно до нових цінових реалій також невеличкі мережі АЗС: Ovis, "Авантаж 7", "Олас", "Кворум" та інші - додали від 20 копійок до 2,79 грн за літр.

  В Україні очікують ріст цін на пальне до 52 гривень за літр
  Як повідомляв УНІАН, засновник групи "Прайм" Дмитро Льоушкін сказав УНІАН, що в наслідок повернення з 1 липня довоєнних податків на пальне, великі мережі АЗС, так звані маркет-мейкери до кінця липня знову збільшать ціни на пальне - ще на дві гривні. Таким чином, дизельне пальне буде продаватись за ціною 52 гривні за літр та 54-55 гривень за літр бензину.

  З 1 липня 2023 року в Україні повернули податок на додану вартість (ПДВ) на пальне обсягом 20%, який з березня 2022 року сплачувався на рівні 7%. Окрім цього, почали діяти довоєнні ставки акцизів, зокрема на бензин - 213,5 євро/1000 літрів, на ДП - 139,5 євро/1000 літрів, на автогаз - 52 євро/1000 літрів.

  3 липня мережі АЗС України підвищили ціни на пальне від 1 до 5 грн за літр. 5 липня, вартість бензину марки А-95 в деяких мережах зросла ще на 2 грн/л.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми